1582

1582
Salvador Dalí.  Figueres 1904 - Barcelona 1989.  Marina, probablemente cala Sa Conca de Cadaqués.  Óleo sobre arpillera.    Adjunta certificado de autenticidad firmado por Montse Aguer, Fèlix I. Fanés y Antonio Pitxot i Soler, de la Comissió d'Acreditació i Catalogació de la Fundació Gala-Salvador Dalí, el 4 de julio de 2002.    28,5x37,5 cm